Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Wynagrodzenia i systemy motywacyjne – Warszawa

2019-03-27 - 2019-03-28

| 2300PLN
wynagrodzenia

27-28 marca 2019 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja spotkania „Wynagrodzenia i systemy motywacyjne – ewolucja mobilizacji”.

O konieczności konstruowania i stosowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń wie każdy, jednak czy wszyscy mamy dobrze skonstruowane programy motywacyjne? Skuteczne motywowanie wynagrodzeniami jest trudne do osiągnięcia, dlatego zorganizowaliśmy dla Państwa spotkanie w którym wiedza, doświadczenie i wieloletnia praktyka spotyka się z pasją, chęcią nieustannego rozwoju i dopracowywania swoich rozwiązań.

Nasza unikalna formuła została opracowana w ten sposób by każdy uczestnik mógł wynieść z każdego naszego eventu jak najwięcej świeżych i wyjątkowych pomysłów dla swojego biznesu. Naszą misją jest by każdy kto weźmie udział w organizowanym przez nas wydarzeniu miał pewność że była to dobra inwestycja zarówno w rozwój swojego warsztatu jak i w rozwój organizacji którą reprezentuje. Wystąpienia przygotowywane są ze szczególną starannością i co najważniejsze nie są w żaden sposób sprzedażowe/reklamowe. Dla nas liczy się 100% praktyka, w ciepłej, otwartej i kameralnej atmosferze (maksymalnie 25 osób) która służy wymianie doświadczeń.

W wydarzeniu wystąpią eksperci z firm takich jak: Atos, Capgemini, Emitel, Poczta Polska, Santander Bank Polska, Enel-Med, Toyota Motor Manufacturing Poland, Grupa Żywiec.

 

Szczegóły

Start:
2019-03-27
Koniec:
2019-03-28
Koszt:
2300PLN
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://progb.pl/wydarzenia/35

Organizator

Pro Global Business
Strona internetowa:
https://progb.pl

Miejsce

Golden Floor Tower
Chłodna 51
Warszawa, mazowieckie 00-867 Polska
+ Google Map