Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów”

2018-02-08

| Darmowy

Wydarzenie Nawigacja

zaproszenie_08_02_18

8 lutego br. w Google Campus w Warszawie odbędzie się spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów, czyli młode pokolenie na swoim”. Eksperci pokażą, kim jest przedsiębiorca-milenials, co go motywuje do działania oraz jak zbudować atrakcyjną markę pracodawcy dla milenialsów.

Spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów” będzie składać się z czterech części. W pierwszej zostaną zaprezentowane wyniki raportu EFL „Milenialsi w MŚP. Pod lupą”. Radosław Woźniak, wiceprezes EFL, przedstawi milenialsa–przedsiębiorcę, powie, co go motywuje i napędza. Następnie, Liwia Kwiecień, członek zarządu ds. HR w EFL, opowie, jak zbudować atrakcyjną markę pracodawcy dla milenialsów. W trzeciej części, gość specjalny – wykładowca i mówca motywacyjny Sebastian Kotow – w swoim wystąpieniu „Jak niemożliwe staje się osiągalne” poruszy m.in. kwestie samodyscypliny, wytrwałości i psychologii osiągnięć.

Kulminacyjną częścią spotkania będzie debata

„Pokolenie baby boomers, pokolenie X, milenialsi – czego możemy się od siebie nauczyć?”.

Eksperci wymienią się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat tego, co skłania „igreków” do postawienia na swój biznes, dlaczego tak ważne dla przedstawicieli młodego pokolenia jest hasło „work-life balance” oraz jakie są największe różnice między firmami zarządzanymi przez „igreków” i przedstawicielami starszych pokoleń. Debatę poprowadzi Jakub Gontarek, Specjalista ds. Rynku Pracy Departament Pracy, Dialogu i Spraw Społecznych Konfederacji Lewiatan.

Spotkanie odbędzie się 8 lutego br. od godziny 18:00 do 20:00 w Google Campus (ul. Ząbkowska 33c, Warszawa).

W wydarzeniu może wziąć udział każda osoba zainteresowana przedsiębiorczością młodego pokolenia Polaków. Wystarczy zarejestrować się na stronie. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorem spotkania jest EFL, jedna z największych i pierwszych firm leasingowych w Polsce.

 

Szczegóły

Data:
2018-02-08
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Europejski Fundusz Leasingowy SA

Miejsce

Google Campus
Ząbkowska 33c
Warszawa,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://efl.pl/pl/milenialsi-msp-google-event/